Ujawniono kolejne sekrety Omega Grid

ACT ujawnił szczegóły planu Lords of Restoration, który miał na celu wmanewrowanie Hadriana Augustusa Duvala jako przywódcy NMLA.

Informacje te zostały wydobyte z sieci Omega Grid NMLA i opublikowane przez kapitan Saskę Landau:

To senator Ursula Torquatus opracowała plan osłabienia Rodziny Imperialnej i zwrócenia obywateli przeciwko niej poprzez „zdemaskowanie” Duvala jako przywódcy NMLA. Hadrian Duval był logicznym wyborem, ponieważ wielu uważało go za ekstremistę ze względu na jego wcześniejsze związki z Nova Imperium, choć Imperator Arissa Lavigny-Duval oficjalnie ułaskawiła go w 3306 roku.

Lords of Restoration użyli wirtualnego sobowtóra Imperatora, nieodróżnialnego od autentycznych przekazów, aby przekonać Senat, że komunikuje się z bezpiecznego miejsca. Podobny sobowtór Hadriana został wykorzystany do wysyłania rozkazów do sojuszników NMLA, takich jak hrabia Mudhridu.

W ten sposób udało im się podłożyć dowody, odkryte w kwietniu 3307 roku, że Hadrian przeszedł na neomarlinizm i był zdecydowany zlikwidować wszystkich innych Duvalów. Jednak, pomimo przeprowadzenia nieudanego ataku Federacji w systemie Paresa, oskarżenie to nie zostało zweryfikowane ani powszechnie uwierzone.

Miesiące później Lordowie Restytucji próbowali zabić Hadriana i Lady Astrid przed narodzinami ich syna Hectora, obawiając się przedłużenia dynastii Duvalów. Jednak inni senatorowie przenieśli rodzinę w bezpieczne miejsce, poza zasięgiem ich agentów.

Hadrian Duval publicznie podziękował ACT za ujawnienie tych informacji i oficjalne uwolnienie go od wszelkich podejrzeń w tej sprawie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.