Aegis domaga się wznowienia działalności

Przywódcy Aegis wystosowali oficjalną petycję do Sojuszu, Imperium i Federacji o rekonstrukcję organizacji anty-xeno.

Chociaż wszystkie trzy supermocarstwa są w trakcie tworzenia własnych sił uderzeniowych, które zastąpiłyby Aegis, nie były one w stanie pomóc w walce z niedawną falą najazdów Thargoidów.

Główny administrator Carter Armstrong wydał oświadczenie dla prasy:

Pozostali przy życiu członkowie Rady Przywództwa złożyli apel o cofnięcie decyzji o rozwiązaniu Aegis. Istotą naszej sprawy jest to, że supermocarstwa są obecnie rozproszone przez różne sytuacje wewnętrzne, ale Thargoidów nie obchodzi nasza polityka i należy im stawić czoła za pomocą zjednoczonej demonstracji siły.

Okręty wsparcia Aegis zostały ostatnio ponownie wykorzystane przez inne załogi w kilku regionach, w tym w systemach Dan, HIP 12314 i Nauni. Ale mogłyby one być obsługiwane oficjalnie przez nasz wyszkolony personel, gdyby tylko pozwolono nam wykonywać naszą pracę.

Oprócz rosnącego zagrożenia ze strony Thargoidów, ponowne odkrycie Aleksandrii w systemie Wregoe TC-X B29-0 dowodzi, że Azimuth nadal istnieje. Ta złowroga grupa wymordowała cztery tysiące ludzi, aby zdobyć artefakty Strażników, a my mamy dowody na to, że w ostatnich latach prowadziła nielicencjonowane badania ksenologiczne. Aegis może zapewnić scentralizowaną przeciwwagę dla tych przestępców, jak również obronę przed atakiem obcych.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.