Arissa zwołała spotkanie z kluczowymi dostojnikami imperialnymi

Na Kapitol wezwano różnych cesarskich sojuszników, ambasadorów i arystokratów dla odbycia serii spotkań z cesarzową Arissą Lavigny-Duval.

Dziennikarka polityczna Cassia Carvalho przedstawiła szczegóły dla The Imperial Herald:

Krążą pogłoski o wielu zakulisowych zmianach wśród wyższych szczebli władzy od czasu powrotu cesarzowej Arissy. Jednak to ostatnie wydarzenie odbyło się głównie na oczach opinii publicznej i miało na celu upewnienie obywateli o jej fizycznej obecności.

Członkowie wszystkich szczebli cesarskiej arystokracji przybyli do pałacu wraz ze swoimi zastępami. Odbywały się ceremonie dworskie, mające potwierdzić wierność cesarzowi Arisie, a wszystko to odbywało się w jak największym spektaklu i z jak największym rozmachem.

Mniej publiczne były zamknięte sesje Arissy z przedstawicielami Imperialnego Korpusu Dyplomatycznego. Laurentin Sharpe, starszy ambasador Imperium w Sojuszu, powiedział: „Celem tych spotkań jest przekazanie Jej Wysokości aktualnych informacji na temat wydarzeń politycznych, które miały miejsce podczas jej nieobecności, oraz uzyskanie wskazówek na przyszłość.”

Obok parady znajomych twarzy pojawiła się jedna bardzo nieoczekiwana postać: Pierwszy Konsul Kayode Tau z Konsulatu Marlinistycznego. Jego megaship, Fairfax Vision, otrzymał pełny immunitet dyplomatyczny, gdy przybył do systemu Achenar. Biorąc pod uwagę burzliwą historię między Imperium a koloniami Marlinistów, co może planować Arissa?

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.