Frakcja wystawia list gończy za przestępcami

17 MAR 3308

Wiadomość Federacji Pilotów

Władze federalne poprosiły o pomoc w schwytaniu znanego gangu piratów w systemie Gliese 868.

Frakcja Gliese 868 Services wystosowała do wszystkich zainteresowanych wezwanie do broni:

Ostatnio większość federalnych służb bezpieczeństwa koncentrowała się na zwalczaniu protestów politycznych. Dało to przestępcom okazję do dokonania spustoszeń, napadając na konwoje handlowe i dopuszczając się piractwa wobec statków w całym regionie.

Z pomocą funduszy Kongresu rozpoczęliśmy kampanię mającą na celu zniszczenie wszystkich poszukiwanych statków działających w naszym systemie. Niezależni piloci proszeni są o pomoc w wyeliminowaniu zagrożenia, jakie stanowią ci przestępcy i odebraniu nałożonych na nich nagród.

W oświadczeniu do kanałów informacyjnych, Sekretarz Stanu Lana Berkovich powiedziała:

Zainteresowanie opinii publicznej sprawą Konwencji Hudsona jest ogromne, a emocje po obu stronach bardzo silne. Należy jednak ubolewać, że doprowadziło to do uwięzienia naszych sił bezpieczeństwa i dało wolną rękę tym przestępcom. Wszyscy członkowie Kongresu zgodzili się, że przy wsparciu społeczności galaktycznej musimy zrobić z nich przykład, aby zniechęcić ich do dalszej przestępczości.

Vouchery łowieckie można zrealizować w Bacon Port na Gliese 868. Kampania ma trwać do 24 marca 3308 roku.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.