Hudson odpiera zarzuty o zapędy dyktatorskie

Prezydent Zachary Hudson wygłosił publiczne przemówienie dotyczące jego propozycji zniesienia limitu jednej kadencji prezydentury federalnej.

Przemawiając z Białego Domu na Marsie, prezydent bezpośrednio odniósł się do obaw, jakie obywatele wyrażali w związku z Konwencją Hudsona:

Jeśli Kongres zgodzi się na tymczasowe zawieszenie 77. poprawki do Umowy Federalnej, będzie to oznaczało, że będę mógł ponownie kandydować w wyborach w 3309 roku. Nie gwarantuje to, że ja – lub jakikolwiek przyszły prezydent – będę mógł pozostać na stanowisku w nieskończoność.

Co więcej, Partia Republikańska będzie mogła wystawić innych kandydatów w wyborach, podobnie jak Partia Liberalna i ewentualni kandydaci niezależni. Jak zawsze, o tym, kto utworzy nasz rząd, zadecydują głosy obywateli.

Jestem głęboko przekonany, że nasza konstytucja jest wystarczająco silna, aby dostosować się do zmian takich jak ta, zwłaszcza w tych trudnych czasach. Federacja pozostaje miejscem demokracji i wolności, a nie dyktatury.

Prezydent Hudson wezwał również do zaprzestania przemocy obserwowanej ostatnio podczas publicznych demonstracji na wielu światach Federacji. W kilku miastach doszło do agresywnych starć między zwolennikami Hudsona a zwolennikami Prezydent Gabinetu Cieni Felicii Winters.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.