Most do Colonii ukończony

Wiadomości Federacji Pilotów

Projekt Korporacji Brewer mający na celu usprawnienie podróży między systemami bazowymi a regionem Colonia został pomyślnie zakończony.

Ostatnia partia instalacji usług kończy prace budowlane na sześciu portach gwiezdnych. Następujące usługi będą dostępne w Kompleksie Canonn, Bramie Helgrind, Hubie Venatores, Triumfie Vladmira McDoogle’a i Stacji Zerreiss:

  • Kartografia uniwersalna \ Vista Genomics
  • Zaopatrzenie dla pionierów \Barman
  • Salon załogi \ Search and Rescue
  • Handlarz materiałami \Human Tech Broker
  • Wyposażenie \ Stocznia

W Promium Relay dostępne będą następujące usługi:

  • Kartografia uniwersalna \ Vista Genomics
  • Pionierskie zaopatrzenie \Barman
  • Handlarz materiałami \ Human Tech Broker
  • Wyposażenie stoczni

Handlarze materiałami wszystkich typów będą reprezentowani we wszystkich portach gwiezdnych.

Serwisy informacyjne spodziewały się ostatniej informacji prasowej od Brewer Corporation, ale zamiast tego otrzymały rzadką osobistą wiadomość od dyrektor generalnej firmy, Madelyn Teague:

Z ogromną przyjemnością ogłaszam triumfalne zakończenie tego historycznego przedsięwzięcia. Pragnę podziękować każdej osobie, której ciężka praca sprawiła, że to moje marzenie stało się rzeczywistością. Nazwiska pilotów najbardziej oddanych projektowi zostaną wkrótce zapisane na pamiątkowych radiolatarniach w systemach Alcor i Colonia.

Wszyscy w Brewer Corporation czujemy prawdziwą dumę z sukcesu Colonia Bridge. Przez następne dziesięciolecia te sześć gwiezdnych portów i 56 megashipów będzie stymulować handel, wspierać eksplorację i służyć jako stacje przelotowe dla podróżnych. Są one dowodem na to, co można osiągnąć, gdy tak wielu z nas podziela tę samą wizję i pracuje w harmonii.

Piloci, którzy dostarczyli materiały, mogą teraz odebrać zapłatę w Macdonald Settlement w systemie Alcor i Jaques Station w systemie Colonia. Najlepsze 75% osób, które dostarczyły materiały w ciągu ostatniego tygodnia, może również odebrać swoje wstępnie zaprojektowane, doładowane moduły zasilania (power plant) 11 marca.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.