Ostatni tydzień prac przy projekcie Colonia Bridge

Wiadomość Federacji Pilotów

Kampanie dostawcze w systemach Alcor i Colonia pozwolą ukończyć budowę sześciu portów gwiezdnych wzdłuż mostu Colonia.

Miesiące pracy nad rozwojem infrastruktury transportowej pomiędzy systemami centralnymi a regionem Colonii dobiegają końca. W najnowszym komunikacie prasowym Brewer Corporation sprecyzowano wymagania:

W tym ostatnim tygodniu prosimy pilotów o dostarczenie autofabrykatorów (auto-fabricators), mikrokontrolerów (micro controllers) i separatorów rezonansowych (resonating separators) do Macdonald Settlement w systemie Alcor i Jaques Station w systemie Colonia. Pozwoli nam to na zainstalowanie usług wyposażania, stoczni i brokera technologicznego, w miarę jak będziemy doprowadzać te porty gwiezdne do stanu pełnej gotowości operacyjnej. Istnieje również możliwość zainstalowania Pioneer Supplies w Promium Relay, porcie znajdującym się najbliżej Colonii.

Korporacja Brewer jest wdzięczna niezależnym pilotom za ich poświęcenie przy budowie mostu Colonia. Dlatego mamy przyjemność zaoferować 75% najlepszych uczestników tego końcowego etapu różne klasy wstępnie zaprojektowanych, przeładowanych układów zasilania (power plants), a także naklejki eksploracyjne.

Wreszcie, jest to ostatnia szansa dla pilotów na zdobycie naklejki Brewer Corporation, która zostanie przyznana każdemu, kto wniesie swój wkład w którąkolwiek z inicjatyw mostu Colonia, jako wyraz wdzięczności.

Dziesięć osób, które wniosły największy wkład w każdą z inicjatyw Colonia Bridge, będzie miało możliwość umieszczenia swojego imienia w bojach turystycznych, które będą upamiętniać zakończenie projektu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.