Siły przestępcze zmiażdżone na Gliese 868

Wiadomość Federacji Pilotów

Niezależni piloci we współpracy z władzami federalnymi zniszczyli statki przestępcze w systemie Gliese 868.

Piracka grupa przeprowadziła wiele ataków, gdy uwagę federalnych służb bezpieczeństwa odwróciły protesty społeczne wokół inicjatywy związanej z próbą obejścia limitu jednej kadencji prezydentury federalnej przez Zacharego Hudsona. Aby pomóc w ochronie ruchu statków i wyeliminować zagrożenie, wyznaczono nagrody za rozbicie każdego statku przestępczego.

Gliese 868 Services, które zorganizowały kontrofensywę przeciwko piratom, ogłasza:

Dzięki doświadczeniu bojowemu oddziałów pomocniczych Federalnej Marynarki Wojennej i niezależnych pilotów udało się odeprzeć tych bezwzględnych przestępców. Z przyjemnością wypłacimy nagrody za vouchery w porcie Bacon na Gliese 868.

The Federal Times donosi o politycznych reperkusjach tych wydarzeń:

Nie tylko agencje bezpieczeństwa są zakłopotane, że w ochronie handlu na Gliese 868 polegają na ochotnikach. Członkowie zarówno Partii Republikańskiej, jak i Liberalnej zabrali głos, twierdząc, że taka sytuacja jest całkowicie nie do przyjęcia.

Doprowadziło to do nowych wezwań, zgodnie z którymi propozycja prezydenta Hudsona dotycząca uchylenia 77. poprawki musi być negocjowana w sposób pokojowy, bez wywoływania niepokojów społecznych i narażania życia obywateli. Oczekuje się, że Kongres wkrótce wyda kolejne oświadczenia.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.