Sojusz dąży do utrzymania Reorte

Do systemu Reorte przybył megaship Trobairitz, aby wesprzeć wysiłki Ligi Sojuszu na rzecz Reorte.

W ostatnich tygodniach system Reorte doprowadził do wyrzucenia Sirius Corporation i odmówił przyjęcia strategicznego paktu obronnego. Od tego czasu pojawiały się propozycje ze strony kontrolującej go frakcji, aby zrezygnować z członkostwa w Sojuszu i ogłosić niepodległość. To jednak zmobilizowało innych do kampanii na rzecz pozostania Reorte w Sojuszu.

Louisa Leblanc, główna administratorka Reorte Pro-Alliance League, wydała oświadczenie dla The Alliance Tribune:

Proponowane partnerstwo z Sirius Corporation jest ograniczone do zwiększenia obrony przed Thargoidami. Nie sądzimy, że będzie to na tyle uciążliwe, by uzasadniać utratę niezliczonych korzyści płynących z członkostwa w Sojuszu.

Reorte Pro-Alliance League ma przyjemność być wspierana przez frakcję Alioth Independents. Dostarczono nam megaship, Trobairitz, który będzie służył jako centrum naszej kampanii na rzecz pozostania Reorte w systemie Sojuszu.

Przedstawiciele Sirius Corporation oficjalnie oświadczyli, że ta sytuacja jest wewnętrzną sprawą Sojuszu. Źródła w Alioth Independents sugerują, że delegaci Sirius Corporation zostali poinformowani o tej sytuacji.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.