System Reorte pozostaje w Sojuszu

Federacja Pilotów ALERT

Sukces Reorte Pro-Alliance League nad Reorte Mining Coalition oznacza, że system pozostanie w Sojuszu.

Na megaship Trobairitz dostarczono większą ilość zaawansowanych leków (advanced medicines), komponentów do skimmerów (skimmer components) i materiałów budowlanych (building fabricators), niż do frakcji przeciwnej. W związku z tym Reorte pozostanie systemem Sojuszu.

Piloci, którzy przyczynili się do inicjatywy Reorte Pro-Alliance League, mogą teraz odebrać swoje nagrody na Trobairitz, wraz z dodatkowymi modułami radiatorów (heat sink) dostarczonymi przez Sirius Corporation.

Główny Administrator Louisa Leblanc oświadczyła:

Jestem głęboko wdzięczna wszystkim tym, którzy pomogli przekonać naszych ludzi, że przyszłość Reorte jest bezpieczniejsza z Sojuszem. Cieszymy się na współpracę z Sirius Corporation nad zwiększeniem obrony przed Thargoidami.”

Prezes Reorte Mining Coalition, Fergus Cassidy, wyraził żal, że ich kampania na rzecz rezygnacji z członkostwa w Sojuszu nie zdołała zebrać niezbędnego poparcia. Podziękował tym, którzy ich wspierali i potwierdził, że w porcie gwiezdnym Davies High są już dostępne nagrody kredytowe dla pilotów, którzy wnieśli swój wkład.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.