Taurus Mining Ventures apeluje o wsparcie

Wiadomość Federacji Pilotów

Taurus Mining Ventures poprosiła o pomoc w operacji wydobycia i dostawy w systemie Synuefe CE-R c21-6.

W ostatnich tygodniach korporacja górnicza przeprowadziła badania nad nietypowymi sygnaturami promieniowania wykrytymi w systemie Synuefe CE-R c21-6. Obecnie poszukuje dostaw rud z tego systemu, aby zbadać komercyjne możliwości wykorzystania zmian molekularnych spowodowanych tym promieniowaniem.

Dr Ruben Carpenter, szef działu badawczego firmy, tak przedstawił tę inicjatywę:

Jestem bardzo podekscytowany, że mogę zaoferować pilotom możliwość wsparcia naszych badań naukowych, które, miejmy nadzieję, okażą się lukratywne dla wszystkich zainteresowanych. Potrzebujemy kryształów koltanu (coltan), wodorotlenku litu (lithium hydroxide) i monohydratu metanolu (methanol monohydrate), które zostaną wydobyte z miejsc położonych w Synuefe CE-R c21-6 i dostarczone na megaship Heart of Taurus.

Zapłacimy również za transporty tych samych rud wydobytych z innych systemów. Dzięki temu będziemy mogli porównać próbki, aby udoskonalić nasze procesy handlowe.

Taurus Mining Ventures jest znane z bliskiego związku z anonimowym specjalistą od anty-xeno znanym jako Salvation. Nic jednak nie wskazuje na to, aby ta operacja wydobywcza była powiązana z wysiłkami Salvation w walce z Thargoidami.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.