Taurus Mining Ventures rozpoczyna badania naukowe

Megashipy Musashi i Heart of Taurus weszły do systemu Synuefe CE-R c21-6, aby przeprowadzić badania związane z górnictwem.
Taurus Mining Ventures jest niezależną korporacją górniczą blisko związaną z Salvationem. W ostatnich miesiącach działała jako jego pośrednik, bezpośrednio wspierając jego wysiłki w walce z Thargoidami.

Dr Ruben Carpenter, szef działu badawczego firmy, wydał oświadczenie:

W systemie Synuefe CE-R c21-6 zarejestrowaliśmy pewne niezwykłe sygnatury radioaktywne. Miało to wpływ na zmianę struktury molekularnej niektórych naturalnie występujących substancji.

Naszym celem jest przeprowadzenie szczegółowej analizy tych napromieniowanych materiałów i określenie, czy mają one wartość jako zasoby możliwe do wydobycia. Na pokładach obu megashipów utworzono odpowiednio przystosowane laboratoria, a prace już trwają.

The Empirical, niezależne czasopismo skierowane do społeczności naukowej, skomentowało:

Jak dotąd, wykrycie nietypowych sygnatur promieniowania w CE-R c21-6 nie zostało zweryfikowane przez źródła wtórne. Nasz zespół redakcyjny skontaktował się z Taurus Mining Ventures w celu uzyskania wyjaśnień.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.