Głosowanie w sprawie projektu „Hudson Contravention” zawieszone

Kongres Federalny tymczasowo odłożył podjęcie decyzji o ewentualnym przedłużeniu limitu kadencji prezydenta.

Prezydent Zachary Hudson zaproponował uchylenie 77. poprawki do Umowy Federalnej, która stanowi, że prezydent może sprawować urząd maksymalnie przez osiem lat. Jeśli propozycja zostanie przyjęta, Hudson będzie mógł ubiegać się o reelekcję w czerwcu 3309 roku.

Prezydent Hudson wygłosił oświadczenie:

Zgodziłem się, że potrzeba więcej czasu, aby przeanalizować potencjalne reperkusje tej zmiany w federacyjnej konstytucji. Podkomisja Kongresu przeprowadzi szczegółowe dochodzenie w celu zbadania aspektów cywilnych i prawnych.

Ponadto, jestem bardzo świadomy niepokojów społecznych wywołanych przez Konwencję Hudsona. To opóźnienie powinno pomóc w rozładowaniu napięć politycznych i dać naszym służbom bezpieczeństwa możliwość utrzymania spokoju.

Prezydent Gabinetu Cieni Winters z zadowoleniem przyjęła decyzję prezydenta i powiedziała, że z niecierpliwością czeka na raport podkomisji.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.