Potrzebne wsparcie dla nowych marlinistycznych portów gwiezdnych

Wiadomość Federacji Pilotów

Kampania dostawcza w systemie HIP 22550 pomoże zbudować dodatkowe porty gwiezdne dla kolonii Marlinistów.

Pierwszy minister Octavia Volkov wygłosiła poniższe publiczne przemówienie:

Kolonie Marlinistów powstały na skutek głębokiej desperacji, ale z czasem przekształciliśmy się w pełnoprawne społeczeństwo. Imperator Arissa oficjalnie zaakceptowała nasz status jako autonomicznej demokracji, która jednak zachowuje kulturowe i historyczne więzi z Imperium.

Aby uczcić i umocnić naszą niepodległość, podjęliśmy inicjatywę budowy nawet sześciu nowych stacji orbitalnych. Dla wszystkich, którzy chcą wziąć w niej udział, zgłaszamy zapotrzebowanie na transport aluminium (aluminium), podzespołów komputerowych (computer components), generatorów mocy (power generators) i tytanu (titanium) do portu gwiezdnego Stillman Hub.

Mam również przyjemność ogłosić, że Universal Cartographics zatwierdziło naszą petycję o zmianę nazw oryginalnych ośmiu systemów Kolonii Marlinistycznych. Oczekuje się, że w najbliższej przyszłości ulegną one oficjalnej zmianie.

Frakcja Wolnych Marlinistów z Carinae potwierdziła, że będzie oferować nagrody dla pilotów, którzy dostarczą niezbędne materiały do Stillman Hub w systemie HIP 22550.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.