Rackham wzmacnia pozycję w Beta Hydri

System Beta Hydri stał się handlową i polityczną siedzibą bogatego przedsiębiorcy Zachary’ego Rackhama.

Tau Ceti Journal donosi, że Rackham Capital Investments posiada większość udziałów w Beta Hydri Corporation, frakcji kontrolującej system. Jako członek jej zarządu, Rackham od wielu miesięcy odgrywa znaczącą rolę w zarządzaniu systemem.

Na konferencji prasowej rzecznik Rackham Capital Investments powiedział:

Pan Rackham urodził się na planecie Homeland, dlatego z entuzjazmem oddaje się pracy na rzecz swojej dawnej społeczności. Na przykład budowa Iglicy Rackhama pomogła ożywić przemysł budowlany w Los Pioneros. Zainwestowaliśmy także w kilka lokalnych firm, takich jak sieć hoteli Luxe Somptueux – obecnie przemianowana na Rackham’s Rooms – oraz MacArthur Mining Ltd.

W kilku serwisach informacyjnych pojawiły się pytania, czy pozycja polityczna Rackhama w Beta Hydri toruje jego kandydaturze drogę do startu jako niezależnemu kandydatowi w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Rzecznik odmówił jednak komentarza.

W relacji The Federal Times dziennikarka finansowa Bryanna Blanco zauważyła:

Z tego, co wiem, dokumenty dotyczące obywatelstwa Zachary’ego Rackhama nigdy nie zostały upublicznione ani zweryfikowane przez niezależnych ekspertów. Przypuszczam, że Calico Zack nie urodził się w Federacji, ale pochodzi z jakiegoś anarchicznego zaścianka, gdzie piractwo jest sposobem na życie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.