Salvation zacieśnia więzi z mocarstwami

Anonimowy naukowiec anty-xeno Salvation otrzymał dalsze wsparcie wojskowe od Sojuszu, Imperium i Federacji.

Wiele oficjalnych źródeł podało informację o rosnącej liczbie załogantów oddelegowanych z Sił Obronnych Sojuszu, Federalnej Marynarki Wojennej i Marynarki Imperialnej. Wcześniej ochotnicy byli zobowiązani do rezygnacji ze swoich nominacji, ale obecnie zmiany w przepisach zezwalają na czasową służbę na statkach należących do partnera handlowego Salvation, Taurus Mining Ventures.

Jeden z tych ostatnich ochotników, porucznik Andrew Jones, został zacytowany przez Vox Galactica:

Większość z nas jest tutaj, ponieważ wydaje się, że Salvation jest jedyną postacią, która podejmuje walkę z Thargoidami. Teraz, gdy Aegis już prawie nie ma, jest on naszą najlepszą nadzieją na powstrzymanie tych obcych, zanim nas wszystkich zmiotą.

Inni rekruci z innych mocarstw, niebędący marynarzami, zapewniają wsparcie w zakresie wywiadu, logistyki i bezpieczeństwa. Przypuszcza się, że pewna liczba specjalistów pracuje bezpośrednio z Salvation nad jego superbronią anty-xeno, która wywodzi się z technologii Guardian.

W powiązanych wiadomościach, czasopismo naukowe The Empirical donosi, że w systemie Synuefe CE-R C21-6 nie wykryto żadnych dowodów na obecność nietypowego promieniowania. Wywołało to pytania o cel ostatniej operacji wydobywczej (1) (2) (3) Taurus Mining Ventures.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.