Sirius obiecuje obronę Sojuszu

Korporacja Sirius wyraziła przekonanie, że ostatnie inwazje Thargoidów dowodzą konieczności zawarcia strategicznego paktu obronnego z Sojuszem.

Systemy Didio, Novas i Sosong przeciwstawiają się obecnie skoordynowanemu atakowi znacznej liczby statków Thargoidów. Na pomoc pospieszyli im niezależni piloci, tymczasem trzy supermocarstwa przygotowują odpowiednie działania swoich flot.

Admirał Nikolas Glass, łącznik między Siłami Obronnymi Sojuszu a Marynarką Wojenną Syriusza, zorganizował konferencję prasową:

Ta niespodziewana napaść tylko podkreśla, że Sojusz potrzebuje wsparcia militarnego. Thargoidzi mogą uderzyć w dowolnym miejscu i czasie, a systemy Sojuszu, takie jak Didio, są bezbronne. Tylko z pomocą Sirius Corporation możemy zapewnić im bezpieczeństwo.

Dziennikarze zwrócili uwagę, że Rada Admirałów wybrała admirał Rachel Ziegler do kierowania ich grupą zadaniową do walki z xeno zamiast admirała Glassa, mimo że jest to jego specjalizacja. W odpowiedzi usłyszano:

Cóż, jak wiecie, pakt jest wciąż w okresie próbnym i nie został jeszcze ratyfikowany przez Zgromadzenie. Na tym etapie istnieją więc ograniczenia co do zakresu zaangażowania Sirius Corporation. Jestem pewien, że mój kolega świetnie sobie poradzi, podczas gdy ja skupię się na zapewnieniu szerszego wsparcia dla systemu Didio, na przykład poprzez dodatkowe delegowania do floty Salvation.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.