Supermocarstwa zatrudniają pilotów do polowania na Thargoidy


28 KWIETNIA 3308 R.

Wiadomość Federacji Pilotów

Sojusz, Imperium i Federacja oferują nagrody za statki Thargoidów w systemach Didio, Novas i Sosong.

Komodor Morag Halloran, która koordynuje siły zbrojne Salvation, nadała tę wiadomość na kanałach publicznych:

Salvation rozpoczął budowę trzech superbroni anty-xeno, aby pozbyć się najnowszej inwazji Thargoidów. Przewiduje, że urządzenia te będą gotowe do działania za około dwa tygodnie. Do tego czasu musimy trzymać Thargoidów na dystans, aby zminimalizować liczbę ofiar wśród ludności cywilnej.

Siły Obronne Sojuszu, Federalna Marynarka Wojenna i Imperialna Marynarka Wojenna współpracują w ramach wspólnej operacji, aby zyskać czas na ukończenie prac nad superbronią. Jej częścią jest nagradzanie niezależnych pilotów za obronę systemów Didio, Novas i Sosong.

Dowódcy mogą przekazywać czeki bojowe za zabitych Thargoidów do 12 maja 3308 roku w tych trzech miejscach: na megastatku Plymouth Howl w systemie Ch’anjie, na Sturckow Orbital w systemie Lesheima oraz w Nusslein-Volhard Settlement w systemie Zlota.

Każde z mocarstw wysłało również do zaatakowanych systemów swój okręt wojenny: aliancki megaship Salote Charm w systemie Didio, interdyktor klasy Majestic INV Succession w systemie Novas oraz krążownik FNS Amphion klasy Farragut w systemie Sosong.

Jade Sanderlyn, reporterka Vox Galactica, otrzymała pozwolenie na przeprowadzenie wywiadów z admirałami dowodzącymi grupami zadaniowymi. Jej rozmowy z Henrym Paulem Athertonem, Maxtonem Price’em i Rachel Ziegler są transmitowane przez wyżej wspomniane okręty i będą rozpowszechniane za pośrednictwem kanałów informacyjnych.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.