System Sojuszu otrzymuje cenne zasoby

Wiadomość Federacji Pilotów

Sirius Corporation pomogła w dostarczeniu towarów niezbędnych do utrzymania systemu Didio podczas trwającego ataku Thargoidów.

Piloci przetransportowali wiele transportów podstawowych leków (basic medicines), schronów ewakuacyjnych (evacuation shelters) i kaset z żywnością (food cartridges) do megastatku Chariot of Rhea w systemie Leesti. Następnie zostały one przekierowane na Didio i rozdane wszędzie tam, gdzie były najbardziej potrzebne.

Kampania została zaaranżowana przez admirała Nikolasa Glassa, który ogłosił:

Uzupełniając kluczowe zapasy w czasie tego wielkiego kryzysu, Sirius Corporation po raz kolejny pokazała swoje oddanie dla wysiłków militarnych Sojuszu. Niewątpliwie utoruje to drogę do zaakceptowania strategicznego paktu obronnego przez Zgromadzenie po zakończeniu okresu próbnego.

Sirius Corporation potwierdziła, że wszyscy piloci, którzy przyczynili się do powstania tej inicjatywy, mogą teraz odebrać zapłatę na Chariot of Rhea w Leesti.

W pokrewnych wiadomościach, supermocarstwa nadal nagradzają niezależne statki za niszczenie statków Thargoidów w systemach Didio, Novas i Sosong. Superbroń anty-xeno Salvation ma być gotowa do działania za tydzień od dzisiaj.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.