Rackham osiąga status bilionera

Osobisty majątek przedsiębiorcy Zachary’ego Rackhama przekroczył bilion kredytów dzięki nowemu nabytkowi korporacyjnemu.

Raport w The Tau Ceti Journal podkreślił to osiągnięcie:

Rackham Capital Investments jest teraz oficjalnie właścicielem firmy Kavanagh Spaceframes Ltd, która buduje porty gwiezdne typu Orbis. Transakcja ta była przygotowywana od lat i nie wykazywała żadnych oznak postępu, ale w ostatnich dniach została nieoczekiwanie zatwierdzona przez obie strony.

Susannah Haynes, dyrektor generalny przemianowanej już firmy Rackham Spaceframes, z zadowoleniem przyjęła porozumienie. Zauważyła, że „większa stabilność finansowa może tylko korzystnie wpłynąć na naszą efektywność w produkcji habitatów orbitalnych„.

Analitycy szacują, że całkowita wartość majątku pana Rackhama wynosi obecnie około 1 012 000 000 000 kredytów. Czyni go to jednym z nielicznych prywatnych obywateli Federacji, którzy mogą uważać się za bilionerów.”

W Federal Times pojawiła się odpowiedź dziennikarki Bryanny Blanco:

Nie mogę kwestionować legalności zakupu Kavanagh Spaceframes. Nie mogę kwestionować legalności zakupu Kavanagh Spaceframes, ale moment jest podejrzany, biorąc pod uwagę niedawną autosugestię Rackhama na temat kandydowania na prezydenta. Niezależnie od tego, co zrobił, aby przeforsować tę transakcję, rozgłos będzie tego wart. Zwolennicy polityczni i inwestorzy korporacyjni z pewnością poprą go teraz, gdy stał się federalnym odpowiednikiem rodziny królewskiej.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.