Dostawa rzadkich towarów na obchody święta Rackhama

Wiadomość Federacji Pilotów

Przedsiębiorca Zachary Rackham poprosił o dostarczenie rzadkich przedmiotów do Edmondson High w systemie Beta Hydri.

Na konferencji prasowej na planecie Homeland, pan Rackham ogłosił:

Nie co dzień taki skromny biznesmen jak ja świętuje zostanie bilionerem! Dlatego organizuję całotygodniowe przyjęcie na górnych piętrach Iglicy Rackhama. Aby zapewnić rozrywkę moim gościom, przez cały tydzień będę musiał utrzymywać na wysokim poziomie zapasy Apa Vietii z Upaniklis, Gerasian Gueuze Beer z Geras, Pantaa Prayer Sticks z George Pantazis, Uszaian Tree Grubs z Uszaa oraz Anduliga Fire Works z Anduligi.

Załatwiłem też pilotom tymczasowe pozwolenia na wlot do systemu Beta Hydri, które będą obowiązywać do 2 czerwca. Wszystko, aby ułatwić życie moim przyjaciołom handlowcom!

Pan Rackham spotkał się z krytyką za zorganizowanie uroczystości w czasie, gdy tak wiele osób zginęło w ostatnich atakach Thargoidów. W odpowiedzi stwierdził, że ma „obowiązek podnosić morale społeczeństwa poprzez wypełnianie wiadomości weselszymi historiami”.

Reporterka finansowa Bryanna Blanco skomentowała to w The Federal Times:

Na liście gości tego przyjęcia są politycy, magnaci medialni, guru reklamy i wiele innych osób, które przydałyby się, gdybyś prowadził kampanię prezydencką. Jeśli Rackham pozyska ich wystarczająco wielu – przypuszczalnie nie szczędząc wydatków na ich komfort i rozrywkę – myślę, że oficjalnie zacznie się starać o najwyższe stanowisko w Federacji.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.