Kolonie Marlinistów zyskały porty gwiezdne

Dwa nowe porty gwiezdne zostały utworzone w systemach Marlinistów, po udanej zeszłomiesięcznej inicjatywie dostaw.

Wykorzystanie gotowej infrastruktury i masowo produkowanych komponentów pozwoliło na szybki montaż tych stacji orbitalnych. Nazwy i lokalizacje portów gwiezdnych to Fairfax Legacy w systemie Hyades Sector SU-C a14-1 oraz Ackwada Monument w systemie Hyades Sector LX-T c3-30.

Parlament Marlinistów z zadowoleniem przyjął nowe porty gwiezdne, stwierdzając, że „stworzą one mocne podstawy do zwiększenia handlu ze społecznością międzygwiezdną”.

W wyniku ostatnich ustaleń dyplomatycznych, dwa miliony marlińskich uchodźców otrzymało od Sojuszu propozycję transportu do systemów kolonii. W nowych portach gwiezdnych są oni poddawani kontroli i otrzymują obywatelstwo.

Kampania mająca na celu zmianę nazw dwóch istniejących portów gwiezdnych, Stillman Hub i Tilman Point, została odrzucona przez Sirius Corporation. Stacje te zostały zbudowane, gdy megakorporacja po raz pierwszy założyła kolonie w roku 3306, jako sposób na złagodzenie napięć między Imperium a Federacją.

Korporacja Sirius nie sprzeciwiła się jednak nadaniu nowych oznaczeń ośmiu pierwotnym systemom Marlinist. Oczekuje się, że w ciągu najbliższych tygodni staną się one oficjalne.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.