Pucz pirackich rebeliantów zakończył się porażką

Rebelia prowadzona przez Arcykorsarza Vidara Traska zakończyła się porażką, rebeliantom nie udało się przejąć kontroli nad Kumo Crew.

Vox Galactica przedstawila reportaż niezależnej korespondentki, Karleen Troy:

„Jak można łatwo przewidzieć, ciężko jest zdobyć oficjalne dane kiedy konflikt wybucha wewnątrz organizacji przestępczej. Jednak wszystkie informacje jakie zebrałam wskazują na jedną konkluzję: pucz prowadzony przez Vidara Traska nie powiódł się.”

„Zaskoczeniem jest jednak jak z samego początku blisko było do zdetronowania Archonta Delaine. Kumo Crew byli przytłoczeni przez samą liczbę wojowników podążających za Traskiem. Powiedziano mi że nawet połowa rebelianckich sił ma dopiero zostać zidentyfikowana, a podejrzewa się że wszyscy są najemnikami.”

„Drugą zagadką jest zaginięcie Arcykorsarz Kay Volantyne, kolejnej starszej członkini Kumo Council. Kanał informacyjny Pegasi Sentinel wierzy, że zabił ją sam Trask. Najnowszy członek wewnętrznego kręgu, Callan Salamanca prowadzi kontratak Delaina przeciwko rebeliantom.”

„Większość pozostałych przy życiu rebeliantów wycofało się do HIP 10792 i próbuje wypędzić Kumo Council z systemu. Jak donoszą naoczni świadkowie, trwające walki sugerują, że Delaine nie jest w nastroju do wybaczenia swoim niedoszłym uzurpatorom.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.