Salvation doprowadza do zwycięstwa dzięki superbroni

Wiadomość Federacji Pilotów

Siły Thargoidów najeżdżające systemy Didio, Novas i Sosong zostały całkowicie odparte przez Salvation.

Dziennikarka Vox Galactica, Jade Sanderlyn, opublikowała tę relację:

Otrzymaliśmy potwierdzenie od komodor Morag Halloran, że w systemach Didio, Novas i Sosong aktywowano trzy superbronie anty-xeno. Spowodowało to, że floty Thargoidów we wszystkich trzech systemach natychmiast wycofały się w nadprzestrzeń.

Wygląda na to, że Thargoidzi nie mają żadnej obrony przed superbronią wywodzącą się z technologii Guardiańskiej, która generuje impuls elektromagnetyczny zakłócający ich technologię biomechaniczną.

Siły specjalne Aliantów, Federacji i Imperium przez ostatnie dwa tygodnie trzymały Thargoidów na dystans. Admirałowie Ziegler, Price i Atherton wysłali wiadomości z gratulacjami do Salvation, który, jak się wydaje, otrzyma dodatkowe środki na usprawnienie produkcji superbroni. Na dobre i na złe, wygląda na to, że Salvation odgrywa teraz kluczową rolę w wojnie ludzkości z Thargoidami.

Supermocarstwa zaoferowały także nagrody dla niezależnych pilotów za wkład w obronę systemów. Dowódcy mogą wykupić talony bojowe Thargoidów w Plymouth Howl w systemie Ch’anjie, w Nusslein-Volhard Settlement w systemie Zlota oraz na Sturckow Orbital w systemie Lesheima.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.